اجرای گروه آوای نخل در دمین شب از نخستین هفته موسیقی نواحی ایران

گروه موسیقی «آوای نخل» به سرپرستی فردوس امیری و گروه موسیقی «گلداز» به سرپرستی گل‌محمد بلوچی در دومین شب از نخستین هفته موسیقی نواحی ایران در برج آزادی می‌نوازند.

گروه آوای نخل، آواها و نواهای موسیقی کرمان را که بیشتر در عروسیهای سنتی این استان کاربرد دارد می‌نوازد. این گروه تا کنون اجراهای متعددی در جشنواره‌های مختلف داشته است. گروه «گلداز» از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون اجراهای متعددی در داخل و خارج از کشور داشته، در نهمین جشنواره موسیقی نواحی مقام دوم را کسب کرده و به جز این موفق به دریافت ۶ لوح تقدیر از جشنواره‌های مختلف شده است.اجرای گروه گلداز در دومین شب از نخستین هفته موسیقی نواحی ایران

اعضای گروه «آوای نخل» را فردوس امیری با سرپرستی گروه، کریم بیانی‌منش با نوازندگی سرنا، خلیل ببربیان و ایوب ببربیان با نوازنده دهل بزرگ، مالک میرانی با نوازندگی جره (دهل کوچک) تشکیل می‌دهند. گل محمد بلوچی با سرپرستی و خوانندگی، علی‌محمد بلوچ با نوازندگی قیچک، نسیم بلوچ با نوازندگی دولک و رحم دل‌پرونده با نوازندگی تنبورک اعضای گروه «گلداز» هستند.
گروه موسیقی «آوای نخل» در شامگاه ۲ شهریور ساعت ۱۹ و گروه «گلداز» در همین شب ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در سالن اصلی برج آزادی رودی صحنه می‌روند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

نظر شما چیست؟

Please enter your comment!
Please enter your name here