«سی سالگی» احسان خواجه‌امیری وارد بازار موسیقی شد

655

«سی سالگی»، تازه‌ترین آلبوم احسان خواجه‌امیری، کاری از علیرضا افکاری، فرشید ادهمی، احسان نی‌زن و احسان خواجه‌امیری، امروز به همت موسسه آوای هنر تولید و منتشر شد.

آلبوم موسیقی پاپ «سی سالگی» پس از آلبومهای «من و بابا»، «برای اولین بار»، «یه خاطره از فردا»، «سلام آخر»، «فصل تازه»، «عاشقانه‌ها» و «پاییز، تنهایی»، هشتمین آلبوم احسان خواجه‌امیری در دوران فعالیتش است.

«سی سالگی»، «آخر همون شد»، «یه روزی میاد»، «جاذبه»، «جاده‌ای که ساخته بودم»، «بی‌تفاوت»، «نفس»، «آرزو کن»، «بعد تو»، «کاری کردی» و «درد عمیق» یازده آهنگ آلبوم «سی سالگی» است. ترانه‌های این آلبوم را روزبه بمانی، عاطفه حبیبی، پویان بوترابی، افشین یداللهی و زهرا عاملی سروده‌اند.

در بروشور آلبوم «سی سالگی» به نقل از احسان خواجه‌امیری آمده است: «آلبوم سی سالگی، حاصل تلاش خیلی زیاد من، روزبه، علیرضا، هومن، دکتر یداللهی و دیگر رفقای عزیزمه که از هیچ کوششی واسه این مجموعه دریغ نکردن. اون رو با احترام و عشق تقدیم می‌کنم به همسر عزیزم و خوشحالم و کلی می‌بالم به این همه مخاطبی که مدیونم بهشون و بدون اونا هیچم. امیدوارم سی سالگی عاشقانه‌ای از جنس خاطره‌های فرداتون باشه.»

علیرضا افکاری، فرشید ادهمی، احسان نی‌زن و احسان خواجه‌امیری آهنگسازی و هومن نامداری تنظیم آلبوم سی سالگی را انجام داده‌اند. در این آلبوم فرشید ادهمی با گیتار، احسان نی‌زن با ویلون آلتو، سیامک کریمپور با ترمبون، علی ضرابی با ترومپت، کامیار ماندگاریان با ترومپت، هومند نامداری با ساکسیفون، پرویز وزیری با فلوت، رضا عسکرزاده با دودوک و میثم مروستی با سه تار هنر نوازندگی خود را به نمایش گذاشته‌اند.

نظر شما چیست؟

Please enter your comment!
Please enter your name here