علیرضا کهن‌دیری ساخت موسیقی فیلم «یک روز بخصوص» ساخته همایون اسعدیان را آغاز کرد.

«یک روز بخصوص» جدیدترین فیلم همایون اسعدیان است که این روزها در مراحل فنی قرار دارد. مدتی پیش مازیار میری تدوین این فیلم را به اتمام رساند و پس از آن سید محمد کشفی کار صداگذاری را انجام داد. به تازگی این فیلم وارد مرحله ساخت موسیقی شده است.

اسعدیان «یک روز بخصوص» را پس از چهار سال دوری از سینما سال گذشته کلید زد. این فیلم اثری متفاوت از دیگر ساخته‌های این کارگردان است. به گفته همایون اسعدیان، این فیلم از لایه‌هایی در جامعه پرده برمی‌دارد که تا کنون کمتر فیلمسازی در سینما سراغ تصویر کردن آن رفته است. او در فیلم جدید خود یکی از دغدغه‌های جدی جامعه را بیان می‌کند.

در خلاصه داستان «یک روز بخصوص» که فیلمی در ژانر اجتماعی است، آمده: حامد باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش روی او قرار داده است.

در این فیلم مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی، پریناز ایزدیار، محسن کیایی، شیرین آقاکاشی، شیرین یزدانبخش با معرفی افسانه کمالی، مجتبی پیرزاده و ایلیا نصرالهی بازیگر خردسال حضور دارند. همایون اسعدیان و مجید قیصری نویسندگان، مازیار میری مجری طرح، علی قاضی مدیر فیلمبرداری، مریم هژیروند مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان، مهرداد میرکیانی طراح چهره‌پردازی، کامیاب امین عشایری طراح صحنه و لباس، ساسان نخعی، محمود کاشانی، تدوین مازیار میری صدابرداران، علی گوران دستیار تدوین، مجید کریمی مدیر تولید، ندا قائدی منشی صحنه، آرش رمضانی دستیار اول فیلمبردار، مهدی دلخواسته عکاس، بیتا موسوی مشاور رسانه‌ای و سیدرسول سیدحاتمی مدیر تدارکات از عوامل این فیلم هستند.

نظر شما چیست؟

Please enter your comment!
Please enter your name here